×

Şimdi ücretsiz kargo zamanı

MENU
(+90) 212 535 01 25
Pts - Cts: 09:00 - 18:30
Ürün Kodu: 8681644701700
Stok Durumu: 2-3 Gün

BEE`O Aile Paketi

%17239,90TL289,60TL
BEE’O Propolis’ten aileniz gibi özel ve değerli bir paket: BEE’O Aile Paketi! Ailenizin her bir üyesinin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız paketimizde 4 muhteşem ürün sizi bekliyor;

 • Açıklama
 • Yorumlar (0)
 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
 • Açıklama

  - BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Karışımı: Propolisin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıda da bulunmayan royalaktin ve 10-HDA maddelerini ve filtre ve pastörize edilmeden tüm besin içeriğini koruyarak ürettiğimiz ham balımızı bir kavanozda sizlere sunuyoruz.

  - BEE’O Propolis Arı Sütü Ham Bal Çocuk Karışımı: Çocuklarınız için özel olarak hazırladığımız karışım propolisin fenolik ve flavonoid bileşenlerini, arı sütünden başka hiçbir gıda da bulunmayan royalaktin ve 10-HDA maddelerini ve filtre ve pastörize edilmeden tüm besin içeriğini koruyarak ürettiğimiz ham balımızı bir arada sunuyor.

  - BEE’O Suda Çözünebilir Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırladığımız suda çözünebilir propolis damlamızı soğuk ya da ılık içeceklerinize katarak tüketebilirsiniz.

  - BEE’O Propolis Damla: İstanbul Teknik Üniversitesi’nde uzman gıda mühendislerimiz eşliğinde, patentli ve ödüllü özütleme yöntemimiz ile hazırladığımız propolis damlamız, zengin fenolik ve flavonoid bileşenler ile beslenmenize değer katıyor.

  Bu çok özel paket şimdi size özel fiyatıyla 289,6 TL yerine 239,9 TL! Üstelik kargo bedava!

 • Yorumlar (0)

  0 yorum
  Yorum Yap
  Not: HTML'e dönüştürülmez!
 • Etiketler
 • Sipariş Bilgileri
  Kargo ve Teslimat
  Siparişiniz, çalışmış olduğumuz kargo firması tarafından ortalama 2 iş gününde yurt içi ve yurt dışı teslim edilmektedir.
  Ödeme Metodları
  Kredi kartı (3D Secure), EFT/Havale, Kapıda ödeme seçenekleri ile güvenli ve kolay sipariş verebilirsiniz.